blog

Kategorie
 
 
 
 
 

Značka ZUPPA představuje koncept oblečení zejména pro děti. Od svého vzniku se hlásí k hodnotám Fair Trade. Náklady na výrobu proto nejsou zanedbatelné. Cesta každého našeho výrobku je poměrně dlouhá, ale je transparentní, přiznána a poctivá. Stojí nás nemálo úsilí, dokud se dopracujeme k finálnímu produktu, který pak přinášíme Vám, našim zákazníkům.

 

FOTILI JSME LETNÍ KOLEKCI ZUPPA 2018

Krátké video z focení naleznete zde: https://vimeo.com/267973438

 

 

Množství Vašich objednávek, krásných fotek, pozitivních odezev a pochvalných mailů nás neskutečným způsobem ženou dopředu, a současně motivují vytvářet stále něco nového, a tak neustále pracovat na svém zlepšování. Vaše věrnost, věrnost našich obchůdků po celém Slovensku i v Čechách, či loajalita trendsetterek nám dodává obrovskou sílu, odvahu, a víru, že to všechno má smysl. Velmi si to vážíme a děkujeme Vám, že jste s námi, protože díky tomu můžeme dělat to, co nás nesmírně baví.

 

Sukňolegíny. Název, který se dnes mezi maminkami již zcela zdomácněl, i když ještě před třemi lety ho nepoužíval nikdo.
Na začátku jsem věděla jen to, že chci udělat praktický kousek pro svou dceru, který v sobě bude spojovat to, co je praktické a pohodlné na legínách s tím, co je dívčí na sukni. Všechny dosud prodávané legíny tohoto typu měli jen tylovou sukýnku. A právě to mi na tom nesedělo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze