o zuppa

Kategorie
 
 
 
 
 

O ZUPPA

ZUPPA je koncept trendového dětského oblečení s přiznanou identitou, vysokou kvalitou vypracování a jedinečným designem. Filozofie značky je založena na principech Fair Trade, kde každý dostává za svou práci seriózní odměnu. Všechny produkty ZUPPA jsou vyráběny výhradně na Slovensku. ZUPPA je rodinná firma, jejíž kreativní potenciál se plynule přenáší do jejích výrobků.

Každý ZUPPA výrobek má svůj vlastní příběh. Inspiraci čerpáme hlavně od našich dětí a z každodenního života. Nápad se následně promítne do nákresu a prvního vzorku, kterou zkoušejí a zhodnotí ti nejpřísnější kritici. Děti. Následuje vytvoření finálního střihu, definování barevných provedení tak, aby se výrobek snadno kombinoval s ostatními ZUPPA produkty. Důslednou prací v dílně projde každý produkt šikovnýma rukama až do konečné podoby.
Máme rádi věci, které mají svou vlastní identitu, kvalitu a vymykají se běžnému průměru. Svou elegancí a noblesou nám učaroval páv, při kterém jsme dlouho neváhali a zvolili jako součást loga značky  Z U P P A.
Toto je nezaměnitelný rukopis ZUPPA.

 


                                                                      

                                                 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze